Ananas Kurusu
Ananas Kurusu
80 TL

Mevsiminde toplanan meyveler, ayıklama ve temizleme işlemlerinden sonra şekerlenerek, kimyasal katkı uygulanmadan kurutulur.

Kategori : Kuru Gıdalar
Etiketler :

Ananas Kurusu: Mevsiminde toplanan meyveler, ayıklama ve temizleme işlemlerinden sonra şekerlenerek, kimyasal katkı uygulanmadan kurutulur. Meyve kurusu yaparken uygun nem ve hava sıcaklığı korunarak meyvelerin bozulmadan, lezzetlerini ve içerisindeki mineralleri kaybetmeden kurutulması sağlanır.

Rengarenk, lezzetli ve faydalı tropikal meyve kurularını atıştırmalık olarak öğün aralarında da keyifle tüketebilirsiniz. Her biri birer vitamin deposu olan bu meyve kuruları, katkı maddesi içermez.

Tropik meyvelerden Ananas Kurusu, Kivi Kurusu, Hindistan Cevizi KurusuArmut KurusuAvokado KurusuÇilek KurusuGuava KurusuKavun KurusuKiraz Kurusu, Altın Çilek KurusuMango KurusuPapaya KurusuZencefil Kurusu ülkemizde en çok tercih edilen kuru meyvelerdendir.

Tropikal Meyve Kurularını tek başına keyifle tüketebileceğiniz gibi, ayrıca dilimleyerek sütlü tatlılar, waffle, yaş pasta süslemelerinde ya da keklerin, kurabiyelerin, tartların içinde de kullanabilirsiniz.